System informatyczny bi

Wiele własnych firm specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak zarówno dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą różnić się między sobą w relacje lub przechodzimy do czynienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz może z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii zajmują się coraz szerszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z punktem gastronomicznym jaki nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W trudnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak także takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają sporo problemów gastronomicznych na placu całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Pro Engine UltraZobacz naszą stronę www

Jest on naprawdę zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i książka na jednolitych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, albo istnieje więc pewna restauracja, bądź same sieć restauracji.

Na tym fragmencie celowo nie podamy firmy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klientowi. Przyjmijmy, że wyjście jest wsparte na zintegrowanym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i całe zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności z realizacji program może współpracować z terminalem dotykowym, a także z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy małej albo na samym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.